AĞRI TUZ ve TUZ LAMBASI

TUZ LAMBASININ FAYDALARI: – Astım, Bronşit, Koah ve Solunum Yolu hastalarını tedavi eder. – Tuzlambasının yaydığı negatif (-) iyonlar, havadaki tozları, polenleri ve bakterileri temizler. – Bunun yanı sıra Alerjik rahatsızlıklara, Astım hastalarına, Bağışıklık sistemi zayıf olanlara, Soğuk algınlığına, Migren sorununa, Saman nezlesine, mevsimsel rahatsızlıklara ve Horlama problemlerine de bire bir faydaları bulunmaktadır. – Havadaki koku ve nemi azaltır, rahat bir uyku ortamı sağlar, sigaranın etkilerini azaltır, Odadaki Radyasyonu tamamen emer ve yaraların iyileşme sürecini hızlandırır.

TUZ LAMBASININ KULLANIM ŞEKLİ: Yatak Odanızda Akşam Yatmadan 1 saat önce tuz labmasını fişe takıyorsunuz Odanızda Gece Lambası Sabaha Kadar Yanıyor Bu İşlemi Her Gün Yaptığınız Takdirde Tuzlambası yaklaşık olarak 15-20 Yılda eriyip bitmeden aynı etkisini ve faydasını korur..

TUZ CENNETİ ÇANKIRI Tuz Lambası ve Tuz Ürünleri

İLETİŞİM: 0 505 00 99 505 tuzcenneti@hotmail.com www.tuzcenneti.com   AĞRI TUZ ve TUZ LAMBASI Diyadin Tuz Lambası, Doğubeyazıt Tuz Lambası, Eleşkirt Tuz Lambası, Hamur Tuz Lambası, Patnos Tuz Lambası, Taşlıçay Tuz Lambası, Tutak Tuz Lambası,

Bir Cevap Yazın