AĞRI TUZ ve TUZ LAMBASI

18 Ocak 2019 Yazar admin 0

TUZ LAMBASININ FAYDALARI: – Astım, Bronşit, Koah ve Solunum Yolu hastalarını tedavi eder. – Tuzlambasının yaydığı negatif (-) iyonlar, havadaki tozları, polenleri ve bakterileri temizler. – Bunun yanı sıra Alerjik rahatsızlıklara, Astım hastalarına, Bağışıklık sistemi zayıf olanlara, Soğuk algınlığına, Migren sorununa, Saman nezlesine, mevsimsel rahatsızlıklara ve Horlama problemlerine de bire bir faydaları bulunmaktadır. – Havadaki koku ve nemi azaltır, rahat bir uyku ortamı sağlar, sigaranın etkilerini azaltır, Odadaki Radyasyonu tamamen emer ve yaraların iyileşme sürecini hızlandırır.

TUZ LAMBASININ KULLANIM ŞEKLİ: Yatak Odanızda Akşam Yatmadan 1 saat önce tuz labmasını fişe takıyorsunuz Odanızda Gece Lambası Sabaha Kadar Yanıyor Bu İşlemi Her Gün Yaptığınız Takdirde Tuzlambası yaklaşık olarak 15-20 Yılda eriyip bitmeden aynı etkisini ve faydasını korur..

TUZ CENNETİ ÇANKIRI Tuz Lambası ve Tuz Ürünleri

İLETİŞİM: 0 505 00 99 505 tuzcenneti@hotmail.com www.tuzcenneti.com   AĞRI TUZ ve TUZ LAMBASI Diyadin Tuz Lambası, Doğubeyazıt Tuz Lambası, Eleşkirt Tuz Lambası, Hamur Tuz Lambası, Patnos Tuz Lambası, Taşlıçay Tuz Lambası, Tutak Tuz Lambası,