Şifa Çalışmasından sonra Negatif Enerjinin Kaya Tuzu ile Uzaklaştırılması

25 Kasım 2019 Yazar admin 0

Şifa verdiğimiz kişiden negatif enerjileri aynı zamanda kendimize çekeriz. Bu negatif enerjinin temizlenmemesi halinde baş ağrısı, aşırı halsizlik ve duygularda negatif durgunluklar oluşup kendi bedenimizde ağırlık yaparlar. Şifanın verilmesi gibi sonrası da önemlidir. En basit başağrısını dahi iyileştirdiğinizde, sonrasın da kendinize temizleme yapmanız gerekir.

Kaya tuzunu her zaman elinizde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Şifa verme işlemi bittikten sonra, ellerinizden dirseklerinize kadar, boyun ve alın bölgeniz ve eğer mümkünse ayaklardan bileklere kadar olan kısmı su ile ıslatıp tuzu bu bölgelere masaj yaparak sürünüz. Sürdükten sonra yıkamayınız, tuz parçaları derinizin üzerinde su ile yapışık kalacaktır. Temizlenen negatiflere göre değişmekle birlikte yaklaşık 15-20dk boyunca kalacaktır.Bu sırada temas eden bölgelerde karıncalama-elektriklenme benzeri bir his oluşacaktır. Bazen enerjinin çok yoğun olduğu durumlarda kollarınızın havaya kalkıyormuş yada şişiyormuş gibi hissedebilirsiniz bunda endişelenecek bir durum yoktur. Bu hisler bittikten 3-4 dk sonra suyla tekrar yıkayıp tuzları temizleyebilirsiniz.

Bu işlemi şifa çalışmasının hemen ardından yapmaya çalışın zaman uzadıkça faydası azalıp başka uzaklaştırma teknikleri kullanmanız daha faydalı olacaktır. Süre uzadıkça o negatif enerjiler sizin bedeninizle bütünleşip tesir etmeye başlayacaktır. Hastanın yanında ne kadar kalırsan hasta olursun deyimindeki gibi düşünün bunu.Başkalarına şifa vermek sevgi ve sorumluluk olduğu gibi, kendinize karşı da bu sorumluluğa ve sevgiye sahip olmalısınız.